| CentyLox a întrebat:

am un Laptop Lenovo g50-45 cu o problema sa zic majora
Azi stateam pe skype si deodata ecranul se face alb dupa isi revine si se face negru dar cursorul ramanea im mijloc
Dupa un restart aparea in stanga sus o liniuta si dupa vroia sa boot-eze pe placa de retea, tin sa mentionez ca se aude un sunet ciudat pana cand liniuta din partea de sus nu mai este
L-am dus la cineva si spunea ca nu gaseste partitiile C si D cand incerca sa instaleze windows-ul dupa partitiile nu se puteau sterge si nici formata hardul sa fie de vina?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil s-a defectat hard disk-ul sau circuitele aferente.
Un specialist poate rezolva problema, eventual sa recupereze si materialele tale pretioase.