| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, am un Lenovo g510 cu i3, 4gb ram si un r5 230 series, cand joc un joc si am winamp deschis sau teamspeak imi da o eroare si dupa mi se face ecranul albastru, dupa isi revine doar daca-i dai restart dar nu se da restart automat, ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai depinde ce eroare iti da asa nu am de unde sa stiu.

| AlexStefan1 explică (pentru itsoft):

Ceva de,, memory is to low

| itsoft a răspuns:

Descarca asta

https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

si debifeaza ce iti va da cu galben inchizi programu si dai restart la pc

| AlexStefan1 explică (pentru itsoft):

Adica la extractie nu extract si autorun?

| AlexStefan1 explică (pentru itsoft):

Am extractat tot si cand vreau sa debifez imi da acces refuzat

| itsoft a răspuns (pentru AlexStefan1):

Ai team viwer sa te ajut eu daca vrei s aintru s atil fac

| AlexStefan1 explică (pentru itsoft):

Pot maine, iti dau pm maine

| itsoft a răspuns (pentru AlexStefan1):

Ok man