| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, am un laptop Lenovo g510 cu i3, 4gb ram, ceva standard, deci, cand vreau sa deschid 2 aplicatii gen 1 joc si winamp sau 1 joc si teamspeak mi se intampla asta : imi da o eroare din cauza memoriei ram, the memory is to low, dar cand deschid google + winamp sau teamspeak nu mi se intampla, dar odata ce dau OK la eroare, ecranul se face verde, de ce?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da nu ti se pare ca folosesti 2 aplicatii care folosesc placa de sunet in acelasi timp?

| AlexStefan1 explică (pentru K0sti):

Nu cred ca are legatura cu placa de sunet.