| Bogdaneanu_Dragos_1997 a întrebat:

Am un mp3 Majesti Pdr 129 Si nu mai incarca bateria, l-am bagat cu cablu usb la calculator si se deschide dar nu incarca. Cum pot schimba acumulatorul.

FUNDA

1 răspuns:
| Dizomanul a răspuns:

I-a "murit" acumulatorul(acumulatorul este o baterie interna) fai o verificare la cine se mai pricepe si daca mai are cineva mp3 incearca cu acceasi mufa la calculator la tine iar daca la el incarca inseamna ca ori schimbi acumulatorul ori schimbi mp3-ul