| DrTerrible a întrebat:

Am un Sony xperia miro si ceva timp am avut o problema cu camera foto.Imi spunea asain pacate, Aparat foto s-a oprit....Am fost cu el la un service si a sps ca s'ar putea sa fie defecta a sps sa merg peste 2 sapt ca nu au piese pe stoc.In acele 2 saptamani am tot umblat prin el si am dat la mesaje multimedia si dintr'o data sa aprins camera.Am crezut ca a fost defecta dar nu era.Asta a fost acum vre'o 2 luni.Astazi incerc sa intru in camera si imi spune la fel.Din pacate Aparat, foto s-a oprit. Am incercat chestia cu mesajele si tot nu merge.Cine m'a ajuta funda si vot!

1 răspuns:
| MariaCocoiulian a răspuns:

Dai un restart la telefon.
adica inchidel si dupa ce s-a stins de tot numara pana pe la 10 si aprindel, atunci o sa mearga asa mi s-a intamplat si mie la un Samsung galaxy mini2 si a mers.