| vasiliustefan98 a întrebat:

Sall TPU, am un telefon Samsung GT S-5230 asa si cand bag cablul in PC se aude zgomotul acela ca a intrat in Pc,apoi normal trebuia sa se deschida trei chestii pe telefon si eu sa bifez una dintre ele prima era parca media player,apoi Pc si ink una nu imi mai aduc aminte asa si apoi dupa ce bifam imi aparea la computer acolo in pc sa dau si sa iau muzica,poze etc... din telefon pe PC sAU INVERS,DAR ACUM CAND BAG CABLUL DE DATE IN pc SE AUDE IAR ZGOMOTUL ACELA iar dupa aceea nu imi mai apare nimic, am mai cumparat n cablu de date pentru Samsung si tot asa era, ce sa fac? Dau fubda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa cobori cu degetul chestia de sus?!

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Reseteaza telefonul...

| Xenon25 a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul

| Xenon25 a răspuns:

Hard Reset Meniu > Setari > Resetare setari > Selectezi Tot si dai YES

| vasiliustefan98 explică (pentru Xenon25):

Dar imi cere o parola, ce sa fac?