| bogdanz04 a întrebat:

am windows 7 si merge sa-i instalez orice placa video?Dau fundația

5 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Da

| bogdanz04 explică (pentru cypryan11):

Si de unde pot lua(downloada gratis placa video pentru windows 7)?

| cypryan11 a răspuns (pentru bogdanz04):

Scrie pe google download si numele si tipul placevideo si poate gasesti de exemplu download placa video nVIDIA 2233 sau intru pe saitul oficial si poate gasesti

| bogdanz04 explică (pentru cypryan11):

Te-am intrebat mai mult ot k joc un metin numit tdl si nu cred ca-i buna grafica windowsului 7 pentru ca sa ruleze.De asta am pus intrebarea

| cypryan11 a răspuns (pentru bogdanz04):

Eu nu joc metin si nu stiu ce sa iti zic