| bossmadalin a întrebat:

.. as dori un sistem gaming in bugetul de 15 milioane mai mult nu se poate si 13 14... am doar carcasa si monitor monitorul este LG flatron l1718 s as dori sa aiba un procesor bun si daca se poate Placa video de 2 gb bunicica care sa mearga la jocuri binemss pentru tot.dau funda:X:X la celui care imi da raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

In 1.500 lei iti recomand quad core si 7770
http://www.mediadot.ro/wishlist/32366/
Te vei juca orice joc pe high-ultra pe rezolutia aia

PS: Nu te uita la memoria placii video ca are 2gb ca are 100, memoria conteaza doar pe FULL HD, dar degeaba ai o placa video slaba cu 4gb pentru ca nu ii poate folosi, si 1gb ajung si pentru fullhd

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/705253/
Nu tiam pus o placa video de 2gb pentru ca si 1 gb este de ajuns pentru orice joc de pe piata
Placa este foarte buna iti duce orice joc