| Virk a întrebat:

Sall TPU, azi mi-am luat un router si am un modem AccEoc de la RDS si nu stiu cum unde sa bag cablurile ca sa conectez routerul la telefon. ca sa prind net. va rog ajutor

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu e atat de simplu dar nici asa greu dar daca esti la zero ar trebui sa rogi pe cineva sa te ajute... Oricum eu iti spun ce ar trebui sa faci dar nu cred ca te vei descurca...
Deci, cuplezi routerul la modem printr-un cablu, apoi cuplezi routerul la un pc tot prin cablu, bagi in pc cd-ul routerului si vei vedea acolo ce iti cere ca sa il configurezi... Bafta!