| Deeiutss a întrebat:

:* Cand aprind calc imi apare o bara sa zic asa alba de vreo 4 cm inaltime pe lungimea calc...Si daca ma uit la filme brusc se stinge.si daca nu astept vreo 5 minute cand incerc sal aprind iar se stinge. Ce se intampla? cryingbroken heart

Răspuns Câştigător
| Marius_6821 a răspuns:

1.Reistaleaza Windows
2.Mai stergel de praf
3. Ceva sigur s-a ars sau sa deconectat

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Cand l-ai curatat de praf ultima oara?
Scoate-l din priza si demonteaza-l pana la procesor apoi sufli praful de pe radiator si il speli cu detergent la chiuveta si cu o pensula uscata stergi si palele de la cooler apoi schimbi pasta veche de pe procesor si il montezi la loc si il pornesti!
Bafta!