| sweet2kitty1049 a întrebat:

ce telefoane cu touchscreen imi recomandati? dar sa aiba, macar cateva din urmatoarele caracteristici:
- sa aiba o memorie destul de buna
- sa accepte card de memorie
- sa aiba rezolutia camerei de cel putin 3.2 ( sa aiba blitz obligatoriu)
- daca se poate sa aiba si cablu USB (nu-i obligatoriu)
- sa aiba un pret destul de accesibil
- sa se poata achizitiona din magazinele GERMANOS (CEL MAI IMPORTANT)
daca aveti si voi telefonul pe care mi-l recomandati cu atat mai bine... va rog sa-mi spuneti si o parere despre el; multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Nokia c6 sau Nokia x6(nu are card de memorie dar are 16bg memorie interna)

| CautNume a răspuns:

Nokia X3 Touch and Type nu are blit dar in general telefoanele cu camera buna nu au si nu e foarte scump

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Incearca Samsung Galaxy S nu are blitz dar nici nu prea ai nevoie la cate poate sa faca:are camera de 5 mp,filmeaza HD,ecran super amoled, cablu de date, memorie de 8 gb, amdroid 2.1 da se poate ubgrada la 2.3, ai aplicati gratis de pe android market,ii smartphone,poti vedea filme,seriale, meciuri de football in direct, are procesor de 1GHz si un pret destul de rezonabil
Io am Galaxy S si ii foarte calumea merita luat

| kaBooMx a răspuns:

Samsung Corby, Samsung SGH-F480 (pe asta il am eu), LG Gs 290, Samsung Galaxy Mini. Funda?

| adit58 a răspuns:

Un telefon net superior caracteristicilor tala (fara blitz) este Motorola flipout. Ti-l recomand cu toata caldura, personal il folosesc de 2-3 saptamani si sunt extrem de multumit. Pretul este unul foare acceptabil pentru tot ce stie sa faca (610lei). Sper ca am fost de ajutor. Funda?

| Robert93_7960 a răspuns:

LG Gt 300-350-400
Cel putin, mie astea mi s-au parut bune

| Snuff a răspuns:

Nokia 5800 xpress music... Il am de un an si este un telefon bun si se incadreaza in cerintele tale :card 8 Gb, rezolutia camerei de 3, 2, are blitz
http://www.germanos.ro/......pen/browse
Bafta!:)

| DarthVader a răspuns:

Ti-as recomanda Sony Ericsson xperia x8 pentru ca asta il am si eu si pentru ca are toate caracteristiciile in afara de blitz si e in jur de 6 mil jumate si se gaseste la germanos
In afara de asta tel stie sa faca foarte multe aproape orice vrei iar eu sunt multumit de el, merge f bine la fel si touchscreenu iar camera din pacate e destul de slaba chiar dc e de 3.2 mpx dar in rest numa de bine iar la pretu asta nu prea gasesti asa tel cu atatea caracteristici

| eu_5499 a răspuns:

Samsung C3300 Champ
happy