| Andreea_8819 a întrebat:

.. dau funda celui care ma ajuta
Am un Blackberry 8900 si un windows 7 si as vrea sa pun pozele dupa telefon pe Pc dar cand bag cablul de date se aude doar un sunet dar nu il gesesc nicaieri nici in my computer nu stiu ce sa mai fac.crying

3 răspunsuri:
| george155 a răspuns:

Poate iti trebuie cdul de instalare al telefonului daca nu incearca cu un bluetooth prin usb care il conectezi la calculator happy easy.

| Andreea_8819 explică:

Pai am laptop si nu am loc de sd si in orice caz nu am cd iar cardul nu este micro sd

| YulybOsS a răspuns:

Daca are card de memorie micro sd simplu ia-ti un cititor de carduri nu e scump 10 lei sau 5 lei mere mai bine decat si cu cablu