| OMEGALIN a întrebat:

Buna!
Am o problema cu un telefon, BlackBerry Curve..in trecut daca il conectam la computer cu cablul de date, imi dadea sa selectez din a se incarca sau schimb de fisiere si inca ceva.dar de ieri nu imi mai apare..ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| SergiuDub a răspuns:

Ok Alin, ce model ai? Mai nou sau mai vechi? Cum se numeste?
Cauta Card Media. Oricum... Ceea ce vrei sa faci tu, gasesti la optiuni, cauta si tu, deregleaza ceva pe acolo. Pana la urma o sa reusesti, asa am invatat si eu :d

2 răspunsuri:
| SergiuDub a răspuns:

Ce BB ai? ^.^

Ok. Uite,
1. Intri la Optiuni.
2.Intri la Memorie
3.Si la "Activare a modului de mare capacitate" dai Solicitare, dai pe meniul ala, si selectezi "Solicitare."

| OMEGALIN explică (pentru SergiuDub):

Am reusit sa fac primul pas..atat..in rest nu am mai gasit nimic, nu am memorie ala.

| SergiuDub a răspuns (pentru OMEGALIN):

Ok Alin, ce model ai? Mai nou sau mai vechi? Cum se numeste?
Cauta Card Media. Oricum... Ceea ce vrei sa faci tu, gasesti la optiuni, cauta si tu, deregleaza ceva pe acolo. Pana la urma o sa reusesti, asa am invatat si eu :d