| flavyusR a întrebat:

De curand mi-am cumparat un sony ericsson c510, si nu stiu dc nu merge youtube scrie Conection Error.Mentionez ca am netu activat. Dau funda pentru cel care imi spune cum sa-l fac.mersy

1 răspuns:
| AlexutzuCtza a răspuns:

Ai salvat setarile pentru Internet? Daca ai internet de la Vodafone, sunt la *222 si incearca sa dai la relatii cu clienti si spune-le sa iti trimita configurarea la internet pentru telefonul Sony Ericsson C510 si ei ti-l trimit. Tu o sa vezi mesaju, il salvezi, stingi telefonul, stai 10 secunde, il aprinzi si VOILA...iti va merge Youtube. Daca tot nu merge da-mi pmhappy