| AbcDaBcDe a întrebat:

deci acum cateva zile muam cumparat o placa de baza Asus H61M-E 2 gb ram si procesor Intel Celeorm 2.6 ghz de la eMAG asa le-am montat si cand pornesc pc imi apare Cpu fan eror Press F1 to resume apas F1 si imi apare The curent BIOS settings do not fully suport the boot device... Apas ok si imi intra in Bios Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac
Bios: uefi biosc
Este DDR 3 tot rami placa de bazq procesor
Este pci-e 3.0
seria SATA

Si coolerul se invarte dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Trebuie sa faci update de bios la ultima versiune stabila.
Daca nu sti sa faci update(pentru asta iti trebuie alt procesor sa iti porneasca pc-ul)atunci du-te la un service si iti fac ei update.
Costa intre 20-25lei.