| horysk8 a întrebat:

eu am pe telefonul meu Samsung s5230w wi-fi si as vrea sa intru pe internet de pe telefon dar internetul sa il iau de pe calculatorul meu cum pot face asta?

6 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Nu poti, ai nevoei de wireless, adica o chestie care se baga in priza si e conectata la internet.

| SuicideSilence a răspuns:

Daca ai un laptop si ai windows 7 atunci poti sa folosesti programul connectify.
de aici il poti descarca: http://www.connectify.me/

| ForFun a răspuns:

Sa iei netu de la pc si sa-l pui la telefon nu cred ca se poate dar poti sa iti activezi internet gratuit daca esti in reteaua Orange. Daca esti interesat til pot activa eu lasa mesaj.

| horysk8 explică (pentru ForFun):

Ar fi super lasa-mi mesaj cat mai repede cu ce trebuie sa fac plzzzz

| Roxii13 a răspuns:

Pai daca ai wireless poti daca nu, nu happy

| Roxii13 a răspuns:

Daca ai wireless poti, daca nu ai nu poti happy