| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Imi apare unallocated la hard disk vreo 120GB si 80 activi. Cum ii pot repara pe aia cu unallocated?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce sistem ai. XP sau W7.

| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru horia2012):

Windows xp si windowsul il am pe un alt hard. Asta l-am bagat si e gol dar nu imi arata 120 gb.

| horia2012 a răspuns (pentru sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu):

Descarca programul asta gratis si formatezi partitia de 120 GB. De fapt poti face orice vrei cu programul, referitor la partitii.
http://www.partitionwizard.com/free-partition-manager.html

| MitroAlex94 a răspuns:

Asta e o problema de la instalarea windows-ului.In cazul in care acestia iti apar in my computer formezi o noua partitie prin formatare