| ionucmarele a întrebat:

mi-am cumparat acum cateva o tableta allview alldro 2 si am cumparat stic 3g pentru ea de la orange dar nu stiu cum sa fac sa mearga netu va rog ajutati-ma ca nu stiu cum sa fac si ce setari trebuie sa fac. Dau funda +vote multumesc. Am bagat sticu da nu merg va rog mult.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Dupa cum ti-am zis si cand ai cumparat-o, tabletele fara 3G nu au internet decat wireless. Ai facut degeaba abonamentul al Orange.
Bafta

| ionucmarele explică (pentru CataC):

Ba da merge deoarece imi arata si setari 3g si intra si sticu in ea dar nu stiu ce apn trebuie sau chestiile astea

| CataC a răspuns (pentru ionucmarele):

laughing)))))) Baga-l pana merge, nici alea 3g nu merge cu stick, trebuie bagat doar SIM, dar tu incearca acolo.