| LoveTheWorld54 a întrebat:

happy.Mi-am cumparat un xbox 360 E si am o problema cu el.Cand vreau sa imi pun un profil pe stick-ul USB, nu mai pot face nimic cu el.Adica dupa ce am pus profilul am rut sa il bag in Horizon doar ca... nici nu mi-l recunoaste crying.Si nu este din cauza stick-ului pentru ca pot sa transfer alte chesti de pe xbox pe PC sau invers. Daca nu ati inteleles ceva va rog sa imi spuneti.Dau funda si un like pe facebook happy.

7 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu trebuie sa faci pe stick ci direct pe consola, de preferabil sal conectezi si la internet pri wireless sau daca nu ai prin cablu

| LoveTheWorld54 explică (pentru 1Q):

Pai imi poti spune cum sa iau profilul din xbox si sa il pun pe PC prin wierles?
PS: nu am cablu crying

| 1Q a răspuns (pentru LoveTheWorld54):

Da nu ai cum sa faci asa ceva profilul din xbox ramane in xbox

| LoveTheWorld54 explică (pentru 1Q):

Uita-te pe YouTube ca se poate...

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru LoveTheWorld54):

Te loghezi cu acelasi cont de pe xbox pe Microsoftlaughing

| 1Q a răspuns (pentru LoveTheWorld54):

Aia e altceva, nu trasnferi contul, te lochezi cu contul tau de Microsoft pe Pc pe www.microsoft.com

| LoveTheWorld54 explică (pentru 1Q):

Mersi dar... am descoperit singur trebuia sa sterg memoria cache sau ceva de genu si merge happy...