| MysteryMen a întrebat:

mi-am luat de curand un laptop si m-am conectat la modemul meu wireless iar azi cand sa intru in windows 7 imi apare ca nu este conectat si nu pot nicidecum sa ma conectez. Dau funda daca reusesc :d

5 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Laptopul are pornit wirelessul?
Sau modemul are pornit?
Verifica mufele.

| MysteryMen explică (pentru NevastuicAaA):

Modemu il are ....la laptop nu stiu cum pot sa vad daca e pornit.

| NevastuicAaA a răspuns (pentru MysteryMen):

La mine are un buton.Da un reset la modem si reporneste si laptopul.

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Pai uitate daca ti bine bagat mufa la net sa-mi zici daca merge ceau!

| MysteryMen explică (pentru Lasxlo_Popa_1997):

E bagata ca pe desktop am net dar pe laptop nu pot sa prind prin wireless si mi-a mers pana acum 1h