| BoYKAHD a întrebat:

Scuze catergoria dar este ce-a mai vizitata si am nevoie de putin ajutor.
Daca dau uninstal la driver-ul placi video apoi reinstalez iar driver-ul placi video, poate afecta cu ceva windows-ul sau jocurile?
Dau funda.Multumesc! >big grin

Răspuns Câştigător
| iulius32 a răspuns:

Nu le afecteaza dar o sa ti se schimbe revolutia pana ce instalezi din nou driverul big grin

3 răspunsuri:
| Ajutatorool a răspuns:

In cel mai rau caz explodeaza calculatorul. da asta e cel mai rau caz posibil.

| Robery568 a răspuns:

Tu faci dragoste cu calculatorul si nu imi dau eu seama, de postezi asa ceva aici? laughing)

| BoYKAHD explică (pentru Robery568):

Nu cu el, in fata lui cand is singur acasa laughing)). Am zis scuze de categorie dar aveam nevoie de ajutor. tongue laughing)