| bogdanz04 a întrebat:

tocmai am descarcat internet explorer 8 si sa instalat i-am dat restart si nu vrea sa mai intre(am dat de multe ori dublu-click).Ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Robertty a răspuns:

Pai daca ai instalat programele si altele la ce ti mai trebuie

8 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Incearca urmatoarea varianta(este posibil ca iconul de pe desktop al ie sa nu aiba calea corecta spre aplicatie):mergi la:my computer/program files/internet explorer/iexplor. dadoua clicuri pe aplicatia iexplore si vezi daca merge. daca merge, click dreapta pe aplicatia respectiva si apoi adaug-o pe desktop, nu uita s-o stergi pe cealalta.

| bogdanz04 explică (pentru supermdmario):

Am incercat si varianta asta degeaba

| supermdmario a răspuns (pentru bogdanz04):

Atinci dezinstaleaza-l de la windows update(stii cum? daca nu, vizioneaza tutorialul acesta: http://www.videotutorial.ro/? p=5829 si apoi instaleaza altul de pe situl oficial al Microsoft.

| DLeonard a răspuns:

Reinstaleaza-l!

| bogdanz04 explică (pentru DLeonard):

L-am reinstalat de freo 5 ori

| DLeonard a răspuns (pentru bogdanz04):

Atunci incearca sa il stergi si sa il instalezi din nou. Reinstalarea nu curata absolut toate procesele executate de program-ul respectiv. Daca nu iti merge nici asa apeleaza la alt browser.

| Robertty a răspuns:

M ai da un restart si nstaleaza google cromwinking

| bogdanz04 explică (pentru Robertty):

Asa am apucat sa downloadez programele care imi trebuie si browserele, dar cand am vrut sa dau restart dupa instalarea ie-ului nu a vrut sa intre

| Robertty a răspuns (pentru bogdanz04):

Pai daca ai instalat programele si altele la ce ti mai trebuie