| Teo65s a întrebat:

vreau sa aflu si eu daca se merita sa dai banii pe un Iphone replica sau nu? Si daca voi ati achizitionat spuneti-mi un pret bun si un link cv pls. Vreau cat mai urgent sa imi iau unul pentru ca am ramas fara tel si ma tenteaza un Iphone dar nu am bugetul atat de capabil pentru un original

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Lol.
cum sa-ti iei un iphone replica.
eu nu l-as lua pentru ca n-are android n-are camera buna.are VGA.etc.ce draq dai bani pe un telefon doar cu carcasa de iphone.ca in rest e praf.

| bob4rap a răspuns:

Logic ca nu se merita laughing... ia-ti draq un telefon normal... degeaba arata ca iphone daca nu are functiile unui iphone

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.si eu am avut iphone dar s-a stricat mai repede decat m-a asteptat.concluzia,nu face si tu aceeasi greseala.