| Kolors a întrebat:

Vreau sa-mi iau Iphone 5s sau 5c replica, spuneti-mi si mie ce nu o sa-i mearga pe langa cel original? Ce defecte are?

Răspuns Câştigător
| Stefan_Toma_1990 a răspuns:

Asa mai bine ti-ai lua un telefon ORIGINAL NOU si la 600 lei gasesti telefoane foarte reusit precum Allview A5 Duo sau Allview P5 AllDro extrem de bune

2 răspunsuri:
| Stefan_Toma_1990 a răspuns:

1) Replica nu are sistem de operare iOS. 2) Nu vei putea accesa decat cateva aplicatii. 3) Nu este din acelasi material. 4) Se strica repede. Cred ca te-ai prins ce vrau sa zic happy

Răspuns utilizator avertizat