| De_Ideei_Traficant_1994 a întrebat:

Vreu sa fac un vlog si am nevoie de un program sa execute urmatoarele optiuni. Vreu sa filmez o scena cu mine si sa ma decupez si sa montez doar pe mine pe alta imagine de fundal dar bine inteles ca decuparea cu mine sa se miste...
Imi pare rau ca nu m-am exprimat cum trebuie nu cunosc exact termeni de specialitate care se folosesc...

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce e aia "Vreu"?

| De_Ideei_Traficant_1994 explică (pentru K0sti):

N-am pus intrebarea ca sa imi critici tu greselile de tipar, am gresit asta e am scris prea repede la tastatura

| K0sti a răspuns (pentru De_Ideei_Traficant_1994):

De 2 ori?