| RobEERTtttt a întrebat:

Sall...va rog din suflet... ajutati-ma cum sa fac sa nu mai ami apara Remove disks other media.
Press any Key to restart.
Nu ma mai lasa sa intru nicaieri nici macar nu pot sa ami schimb windows-sul!

1 răspuns:
| Yellow94 a răspuns:

Pai nu ar trebuie sa ai probleme la instalat windowsu, pentru ca atunci cand il instalezi trebuie sa dai pe ex: F11, F1, F9 acum depinde care e la tine. Ar trebui sa mearga... si daca nici asa nu-ti merge dul la un service de reparati pc sa vezi care-i treaba.