| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Va rog sa ma ajutati. Am cumparat azi un micro SD HC de 4 gb pentru tel. LG KP500. Am copiat de pe PC pe card undeva peste 100 de melodii dar cand bag in telefon, nu imi arata toate melodiile, dar numai primele 26 / 30. Restu deschid mapa dar imi arata ca e gol. Nu stiu ce sa-i mai fac. Am si formatat-o de vreo cateva ori, am pus melodiile din nou. Formatul e.mp3 la toate fisierele, dar nu stiu de ce nu merge.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Cand il bagi la loc in PC, sunt toate melodiile pe card sau nu? Daca nu, nu mai scoate cardul imediat, da un unmount inainte sa-l scoti.

| Methamfetamin a răspuns (pentru Radu284):

In PC sunt toate, apoi il bag in tel. si nu-s iar cand il bag inapoi in PC se face la fel ca in telefon.
Si da, il scot imediat.

| Methamfetamin a răspuns (pentru Radu284):

Adica dau intai unmount si pe urma il scot, dar nu cred ca in asta-i problema.