| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,vreau si eu sa stiu daca a aparut iphone 5, ca toti ma innebunesc ca a aparut, si prietena ma exaspereaza ca zice ca a primit de la taicasu iphone 5, ziceti-mi si mie siteu unde scrie ca a aparut,eu le am zis ca nu a aparut, daca aparea era pe siteul Apple, da nu e deci ma exaspereazacrying

9 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Încă nu există iPhone 5.

| Adryan657 a răspuns:

Nu a aparut

| TiffanyღBJ a răspuns:

Iphone 5 nu a aparut inca, probabil o sa apara spre sfarsitul anului. Adica nu a aparut nicaieri in lume, vreau sa zic.
Deci, ea are fie Iphone 4 sau 4s, fie vreo replica de 2 bani.

http://www.techradar.com/......urs-721534

| sarpeparsiv a răspuns:

A aparut insa doar pe piata din America, nu o sa mai dureze mult pana cand o sa il avem si noi in Romania.

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru sarpeparsiv):

Nu a aparut pe nici o piata de nicaieri!

| okokokokokok a răspuns:

Nu exista iphone 5
se zice iphone 4S

| steffanna a răspuns:

Stai linistit ca nu a aparut si va mai fi o prioada de timp pana apare si in Romania.

| robycelmare a răspuns:

Frate stai calm laughing nu a aparut iphone 5 ca si eu il astept din octombrie de cand a aparut iphone 4S (nu 4). Ori te minte de sparge, ori rade de tine, ori o fi primit 4S si zice ca e 5 deoarece 4S e a 5 ea generatie de iphone. Cel mai probabil apare in octombrie. Funda?

Răspuns utilizator avertizat