| Cold a întrebat:

Sallut TPU am si eu o intrebare big grin acum cateva zile am introdus un sitck in pc si antivirusul l-a detecat i-am dat delete mi`sa blockat pc am dar restart si dupa pc mergea foarte greu straight face straight face straight face si inca merge greu am incercat cu kaspersky 2010 antivirus straight face avg 9 nod 32 norton straight face nu a gasit nimic straight face din ce kauza estestraight facestraight face ce trebuie sa fac :-s totusi pe zi ce trece "virusul" se raspandeste straight face nu stiu sigur daca este un virus straight face

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Http://www.kaspersky.ro/virusscanner Incearca asta, dar incearca cu internet explorerul. Daca nici cu asta nu se rezolva nici cu asta, inseamna ca ceva din windows a fost sters odata cu virusul si va trebuie o reinstalare.Succes!

4 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Formateaza repede windowsu
si primul lucru care il faci cand sa instalat instalezi un antivirus dupa un cd sau net nu deschizi nici opartitie! sa nu se raspandeasca iar! urgent incearca sa instalezi wind sa nu iti manance procesoru!

Răspuns utilizator avertizat
| Cold explică:

Heyyo mersi mult am rezolvat :X multumesc la toti :X

| OanaxD a răspuns:

Mda.nu ma descurc foarte bine dar stiu ca am patit si eu asa ceva...si inca nu mi s. a facut calculatoru'. dacă vrei să îţi meargă pc-ul din nou ar trebui sa reinstalezi windowsu' ...la mine a mers. sper ca o sa te ajute xD