| darkwte a întrebat:

Sallut TPU deci am un subwoofer genius 2.1 37 w si nu mi se aude basull de la un timp boxele se aud dar bass nu, l-am descacut si eram tot in regula apoi i-am desfacut firele si cand le pun pe boxa da scantie si bazie ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate n-ai legat bine amplificatorul.

| Eduarrdinno a răspuns:

Probabil s-a intrerupt vreun fir sau face masa. In cel mai rau caz ai probleme cu amplificatorul. cel mai bine ar fi sa il duci la un specialist. Nu vei avea sorti de izbanda pe TPU