| Kzx_Alyn_1998 a întrebat:

Salt TPU am si eu o problema cu tableta daca ma pteti ajuta este vonino orin s am o problema cu wifi-ul de obicei cand te conectezi la o retea se coloreaza semnalul,dar mie nu si cand incerc sa descarc ceva de pe magazin play imi spune ca eroare la recuperarea datelor de pe server, am rebootat tableta am reinitializato dar cand imi fac cont spune ca nu sunt conectat la retea dar eu sunt! sad

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Schimba criptarea pe ruter si pe ea.

| Kzx_Alyn_1998 explică (pentru grab):

Pai cum sa schimb criptarea de pe ea, ruterul l-am schimbat am altul nou dar tot la fel imi arata! imi poti spune cum sa schimb acea criptare?

| Kzx_Alyn_1998 explică:

Am mai intrat si pe alte rutre dar tot la fel...da cum sa schimb criptarea?