| Cristian_Florin_1997_cJrE a întrebat:

Salu,am un Nexus 5 si tocmai acum (19 Ian. 9:00 ) m-i s-a facut un update la meniu si nu imi place cum arata, stiti cum pot revenii la cel anterior? t aSalut am un Nexus 5 si tocmai acum (19 Ian. 9:00 ) m-i s-a facut un update la meniu si nu imi place cum arata, stiti cum pot revenii la cel anterior? m un Nexus 5 si tocmai acum (19 Ian. 9:00 ) m-i s-a facut un update la meniu si nu imi place cum arata, stiti cum pot revenii la cel anterior?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am inteles fix nimic. Nu poti face downgrade.
1. Incearca din market: google now launcher.
2. incearca din market orice alt launcer gen nova sau apex launcher.

| lucianos222 a răspuns:

Pai nu stiu cu ce ar strica un nou meniu. infine, daca tu vrei sa-l schimbi da-i un restart din fabrica. ti-ar aduce beneficii, telefonul mergand mai bine in caz ca merge greu..sau stiu eu...

| Cristian_Florin_1997_cJrE explică (pentru lucianos222):

La noul update fundalul meniului este alb, iar la cel vechi meniul era transparent. ( Telefonul il am doar de 2 zile simerge super bine.)

| Mihai24011998 a răspuns:

Nu ai cum sa iti schimbi "meniu". De la Nexus 5 Google foloseste implicit tema Google Laucher pe care nu o poti da joswinking. Ai putea root-a telefonul.