| JustRay1 a întrebat:

Salu TPU! Recent am schimbat sistemul de operare Android la un Samsung GALAXY Ace si nu imi merge camera. Am avut un sistem Android 2.3.3 si am instalat Android 4.1.1. Problema este ca nu stiu de unde pot lua o versiune de Android care sa fie complet compatibila cu telefonul meu. Am cautat pe google si nu am gasit nimic. Ofer funda celui care imi da un sait de unde pot descarca un Android perfect compatibil cu telefonul meu.

1 răspuns:
| alltoowell a răspuns:

Nu poti pune Android 4.1.1 telefonului tau, dra in schimb poti face un upgrade firmware prin Samsung kies.In cazul in care nu merge telefonul va trebui sa fie resetat.