| byboss a întrebat:

Am achiztionat un smatphone de la Samsung de curand si asi dori sa ii schimb versiune de Android din 2.3.3 in 4.1.1.
Uitati smartphonul si spuneti-mi daca pot sa schimb Android-ul : http://www.pcgarage.ro/smartphone/samsung/i9103-galaxy-r /
Multumesc foarte mult + Funda

1 răspuns:
| Catalin_Jr._1998 a răspuns:

Sigur ca merge. :* dar o sa iti mearga foarte greu deoarece ek nu are aceeasi "putere" in soft ca ( galaxy s3 / s4 ) eu zic ca faci o mare prostie. Telefonul citeste in ( 1, 4 secunde dintr-un folder in altul) si cu noua versiune va citi in ( 3, 6 secunde)... Sper ca te-am ajutat! :*:*: