| AndreiEN a întrebat:

Salut, acum 5 min am terminat de instalat windows-ul si am cateva probleme. am vrut sa instalez un joc, dau click pe setup si nu imi intra in nimic cand vreau sa intru in task manager imi da eroarea " Task Manager has been disabled by your administrator. mentionez ca windows-ul asta l-am mai avut odata si a mers perfect. astept o rezolvare,

3 răspunsuri:
| silvershark a răspuns:

Mai multe detalii, ce Windows ai instalat, cum l-ai instalat?!

| georgio80bz a răspuns:

Este crackat?

| georgio80bz a răspuns:

S-ar putea sa fie din direct x