| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

De ce nu pot intra in Task Manager imi da eroarea Task Manager has been disabled by your administrator. Ce pot sa fac pentru a merge? fundita primului raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Scrie asta în Run şi dă enter: REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start -> Run ->gpedit.msc -> System -> Prevent Access to Registry Editing Tools -> DISABLED

Pentru Win7:
run -> gpedit.msc -> user configuration -> administrative templates ->system -> Prevent Access to Registry Editing Tools -> DISABLED (NO)

| Shady_Asteri_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

E nevoie de restart la pc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi

Răspuns utilizator avertizat