| parkourvk8 a întrebat:

Acum cateva zile am deschis calculatorul (pe windows 8) si am observat ceva foarte ciudat.
http://postimg.org/image/gprwnzic3/
Dupa cum vedeti imi apar doar 3 casute cu comanda rapida dar sunt mult mai multe.
Si imi mai da si mesajul asta :
http://postimg.org/image/alm6ozstv/
De fiecare data cand incerc sa intru sa ma joc si eu ceva nu mai vad nici o aplicatie doar internetul imi mai functioneaza.
Caut raspuns promt si corect care sa rezolve problema.
Funda :X

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Eroarea suna cam asa : Acum esti conectat pe un profil temporar, ca sa ai acces la celelalte aplicatii conecteaza-te la profilul sau contul de administrator!
Se pare ca ai 2 conturi iar tu te-ai conectat la contul de,, musafir'', ca sa te conectezi la contul de administrator fa asa :
-panou de control, la : Conturi de Utilizator si Siguranta dai clic pe: Modificare tip cont si urmezi in continuare pasii necesari, vei vedea tu... Bafta!

| parkourvk8 explică (pentru lpavel):

Am rezolvat prin a creea un nou cont.

| lpavel a răspuns (pentru parkourvk8):

Daca nu te poti conecta la contul de administrator nu vei avea acces la pc 100%, mai bine reinstaleaza Windows! Bafta!