| ManRo a întrebat:

Acum doua luni am facut contract la rcs-rds pentru televiziune si internet. Televiziunea au montato, iar baietii au spus ca pentru internet va trebui sa vina alta echipa. Nu stiu de ce nu mai vin o data am mers cred ca de vreo 3 ori la ei si i-am sunat de vreo 4 ori. Va rog sa imi spuneti ce ar trebui sa fac!
Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da-le un ultimatum in scris: daca nu se prezinta in maximum 5-10 zile vei renunta la contractul cu ei si ii vei reclama la protectia consumatorului.