| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Acum o luna mi-am luat un smartphone Vodafone Smart 3 si am conectat niste casti cumparate acum 2 luni. Problema este ca nu reda sunetul la maxima capacitate a castilor ci undeva pe la jumatate. Cum fac sa ajunga la maxim cu toate ca am volumul la maxim la telefon ( sau cel putin asa imi arata la setari)?

1 răspuns:
| AdelinaIoana14 a răspuns:

Pai orice telefonprimeste doar castile originale.Si eu mi-am cumparat un smartphone recent si am incerca alte casti si nu se aude deloc tare, iar pe manualul de folosire a telefonului zice ca accepta doar castile originale. happy