| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Acum o luna mi-am luat un smartphone Vodafone Smart 3 si am conectat niste casti cumparate acu 2 luni. Problema este ca nu reda sunetul la maxima capacitate a castilor ci undeva pe la jumatate. Cum fac sa ajunga la maxim cu toate ca am volumul la maxim la telefon ( sau cel putin asa imi arata la setari)?

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

Cat de tare iti scoate telefonul acum atat este maxim, nu poti face nimic in privinta asta. Este ca si placa audio de la calculator, ea scoate putin dar tu in boxe ai un amplificator care mareste sunetul. Asa si la telefon, iti trebuie un amplificator, ceea ce nu exista happy