| Delete a întrebat:

Salut, ajutati-ma va rog ce sa fac, internetul imi merge pot intra pe skype, messenger si altele dar cind intru in firefox sau google nu mi se deschide nici o pagina imi zice ca am ceva probleme cu serverul proxy, am intrat la optiuni si am schimbat si tot nu merge sunt sigur ca nu e de la browser cred ca e de la calculator, poate s-a stricat din cauza ca am instalat 2 programe care se numesc cheat engine 5.5 si alta charles web debugging proxy aste sunt 2 programe care amagesc servere poate din cauza lor nu imi functioneaza netul, le-am sters si tot nu imi merge netul, ce sa fac?

1 răspuns:
| TeoTudor a răspuns:

Salut! Tot asa am patit si eu puteam sa joc mt2 sa intru pe mess etc in fine si am facut decat un singur lucru am reinstalat windows fa si tu asa o sa vezi ca nu o sa iti mai faca fite din aleawinking