| EffEccT a întrebat:

Salut All.Tocmai ce am instalat windows 7[prima data]si cand bag sd-u cu drivere nu mi-l citeste,dau pe el si nimic,pana la urma am dat eu am umblat pe acolo cum am nimerit si eu, si a pornit, si cand a intrat in el [am 5 casute din astea,driver,manual,about,exit si una nu imi mai apare,presupun ca driverele mergeau doar pe windows xp,parerea mea. Vreau si eu un program care sa imi scaneze pc-u si sa pot instala driveru ala de grafica sau ce e tongue,Un program sau un tutorial nu stiu, Sau direct un driver la nimereala care sa mearga, sa ma joc gta big grin.Si ce jocuri mai am eu pe aici. FAST VA ROG.

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Http://www.driverupdate.net/

Dar eu stiu ca win 7 instaleaza automat driverele., in fine descarca programu de ti l-am dat, scaneaza si actualizeaza toate driverele, succes