| Duster_2794 a întrebat:

Salut, am achizitionat recent un telefon Samsung J700 ORIGINAL si un card MICROSD de la SunDisk de 1GB! Cardul pe alte telefoane merge insa la mine nu... Stie careva daca trebuie sa-i fac vreo setare sau ceva la telefon pentru a functiona?

4 răspunsuri:
| JahBless a răspuns:

Incearca sa revi la setarile din fabrica.incearca sa formatezi cardul.nu stiu sigur daca se poate dar incearca si sa faci un update la software-ul telefonului.

| Duster_2794 explică:

Am sa incerc... daca reuseste promit ca iei funditawinking

| Duster_2794 explică:

@JahBless nu am reusit ce ai zis tu.
@vivat cum pot sa fac asta?

| vivat a răspuns:

Incearca cand formatezi cardul sa vezi daca ai mai multe tipuri de formatare de ex FAT sau FAT32winking