| gmxromania78 a întrebat:

Salut, am auzit ca sunt iPhone 4 sau 4s replici si a gasit cineva replica la 50 lei. Cine imi da si mie un site de incredere de pe care pot lua iPhone 3gs sau 4, 4s replica? Daca gasiti iPhone 3gs sau 3g second hand (original) dati-mi si site-ul acela, sa fie tot sub 60 lei! *Nu conteaza daca e replica.

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar ai face cea mai mare prostie sa-ti iei replica...sad

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica iphone si incredere nu pot fi folosite in aceeas propozitie. O replica care sa functioneaze e peste 300 ron. Iar un iphone original cu 60 ron nici macar furat nu gasesti.

| andy14 a răspuns:

Sal o replica incepe de la 150 de lei de ci nu gasesti cu 60 de lei nicaieri.Si vezi ca este naspa la replica ca nu gasesti aplicati si jocuri pentru replica.