| gmxromania78 a întrebat:

Salut, ce e mai bun? Replica iPhone 4 sau iPhone 2g second hand? Replica iphone 4 sau samusng s5230?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce inseamna replica iphone inseamna chinezarie de unica folosinta.

10 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Iphone4...funda? o si bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă pui o asemenea întrebare înseamnă că ai probleme serioase de logică...

| gmxromania78 explică:

Deci e mai bun Samsung s5230 decat iphone 4 replica?

| ToxicLollipopx a răspuns:

1. Replica Iphone 4
2. Samsung
din motive tehnice. Funda? puppy dog eyes

| oanamaria12333 a răspuns:

Iphone4...funda?

| Catalin10d a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iti iei replica Iphone 4....este cea mai mare prostie pe care o poti face... oricare din cele 2 telefoane este cu mult mai bun..bafta

| Kamyciocolathe a răspuns:

Hey. replica de la iphone 4 e fff proasta. Se misca touchscreen-ul greu. trebuie sa apesi tare pe ecran, se misca greu, nu are wi-fi..sunt foarte multe dezavantaje.Samsung s5230 am avut eu inainte, e ff bun doar ca trebuie protejat in husa(se deterioreaza exteriorul daca este scapat pe jos).dar in rest este un telefon foarte bun si foarte util. tine bateria, muzica se aude bine, deci e super

| Kamyciocolathe a răspuns:

@suntserios esti sigur scumpule? Nu cred ca gasesti telefon care sa faca tot ce face iphone`ul, so. ai luat teapa.happy

| cristianaaam a răspuns:

Sttie cineva cum pot sa pun intrebari pe TPU?