| DarkCenturion a întrebat:

Am card de la BT si vreau sa stiu daca poate sa imi puna cineva ruble rusesti pe card. Trebuie ca banca sa aiba valuta respectiva ca sa pot scot banii?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cardul de la BT este atasat unui cont in lei, nicidecum unui cont intr-o valuta sau alta! Pentru a te asigura ca veti primi suma trimisa din strainatate trebuie sa iei legatura cu BT pentru a vedea care este procedura bancii si care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmezi.