| Raduu4ever a întrebat:

Am cateva probleme! Aveti o idee cum pot schimba la programul DivXLand (de subtitrari) extensia windows media player in bsplayer sau vlc media player? Sau daca mi-ati putea da un link de descarcare windows media player ( dar sa nu fie complicat, ca eu nu am gasit)? Si cum as putea crea subtitrari? Ca mi-am downloadat un program "Subtitle Workshop" si nu pot scrie decat un rand ca daca ii spun sa imi deschida un nou rand pentru subtitrare imi zice ca trebuie sa salvez? Dau funda pentru cel mai rapid si bun raspuns!

1 răspuns:
| floringabor a răspuns:

Pentru ca sa poti schimba extensia dai click dreapta pe "piesa, videoclipul, filmul (cel la care vrei sa-ti schimbi extensia)", pe urma mergi cu mausul la "Open With" dai click stanga pe "Choose Program..." de acolo iti alegi player-ul care vrei, bifezi casuta de mai jos si ii dai OK