| Konstantin18 a întrebat:

Am cumpărat acum cateva luni un HP Pavilion 15 notebook PC series (energy star) si in urma cu o săptămana s-a oprit. L-am aprins dar spunea ca nu mai are sistem de operare. Am încercat sa instalez Windows 7 avea 8.1 dar când încerc sa instalez zice ca nu poate găsi niciun Driver si zice sa bag un disc pe care nu i-l am cu nu știu ce drivere. Care ar fi problema? Hard drive-ul sau nu am driverele instalate. Dacă aveți un link lăsați-l la răspunsuri. Mulțumesc, aștept răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

S-a defectat HDD-ul.

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

S-a defectat HDD-ul. Daca este in garantie, du-l, ca sa ti-l inlocuiasca.

| fyrelord a răspuns:

Ai încercat să-l duci la un service?

| Konstantin18 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri happy acum o sa intru sa găsesc un HDD nou