| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Salut,am cumpărat si eu acest power bank si cand il bag la încărcat de aprind beculetele toate pentru 1 secundă maxim, după se închid...Nu imi arata dacă încarcă sau ceva,nu indică nimic. Si cand incerc sa imi conectez telefonul sa il încarc nu trimite energie, apas si pe buton dar degeaba
Aceasta este >-- http://myria.ro/en/power-banks/1446/myria-mt8q-sr-power- bank-10000mah.html

Răspuns Câştigător
| EdyBoboc a răspuns:

Pară-mi-se că trebuie să "trezești" bateria externă. după ce conectezi telefonul la acea baterie externă, ține apăsat pe butonul bateriei externe până vezi că primești energie pe telefon

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 explică (pentru EdyBoboc):

Am incercat, tot nu merge

| EdyBoboc a răspuns (pentru Marius-Andrei_Olteanu_1996):

Atunci, cu părere sincere de rău (e nașpa când nimerești câte un device care are probleme), te sfătuiesc să suni la numărul de telefon de la acel site și să le trimiți bateria înapoi și să-ți dea banii sau o altă baterie