| Ana_Călin_1990 a întrebat:

Am cumpărat un card de memorie Kingston de 16 GB pe care l-am inserat în tabletă. Când vreau să descarc jocuri sau aplicaţii îmi spune că memoria este plina. Am umblat la setari si nimic. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

4 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Bai fetito pai daca tu iti descarci un joc ala automat ti se duce pe memoria interna a tabletei, si in nici un caz cardul ala n-o sa-ti mareasca memoria interna, ala e facut ca sa-ti bagi fisiere pe el

Răspuns utilizator avertizat